Pracujemy na 2-wie, a dosłownie na 3 zmiany.

Wielu z nas wygląda okazji do dorobienia sobie pieniędzy w różnych zakładach. Pracujemy na 2, a wręcz na 3-y zmiany. Poznałem takie mężczyźni i kobiety oraz nie mogłem się nadziwić, jak umiały to połączyć. Najmocniej zaskoczył mnie fakt, że posiadały one nadal czas na spanie. Mnóstwo osób robi obecnie na 2 zmiany, czyli 1dną kluczową i 2gą, w której mamy możliwość dorobić sobie coś w wolnej chwili. Praca hałupnicza nie jest dla wszystkich, ale wielu z nas może się w niej znaleźć i dołożyć coś do domowego budżetu.

Sam kilkanaście tygodni temu zdecydowałem się na tego rodzaju możliwość oraz praca Zdalna weszła na znakomite w moje życie. Telepraca polega na tym, że trudnimy się odbieraniem  połączeń oraz doradzaniem kontrahentowi, którą ofertę musi wybrać. Jest to dobre praca dla tych, którzy są rozmowni a także lubią kontakt z innymi. Robiąc na tzw. słuchawce jesteśmy zmuszeni nie zapominać o tym, że może nas napotkać dość dużo  niechcianych momentów. W większości wypadków bowiem przydarza się tak, że dzwonią do nas zdenerwowane osoby i krzyczą tobie do słuchawki.

W takich momentach powinno się zachować rzeczywiście dużo spokoju, aby nie wybuchnąć i nie reagować tak samo, jak telefonujący do nas nabywca. W tego typu pracy z w pewnych sytuacjach uczymy się jednak spokoju a także tego, jak wyrobić w sobie dobre podejście. Miałem przyjaciela, który był zatrudniony w jednej z większych korporacji telekomunikacyjnych oraz powiedział mi, że najbardziej nieznośne zostały początki. Powinno się było bowiem nauczyć się całej propozycji i pamiętać wiele regułek. Z czasem natomiast wszystko szło jak po sznurku a także układało się w ogół.

Autor: praca zdalna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *