Stworzony jest z wielu podzespołów…

W dzisiejszych latach sprostanie poprzez dostawców i towarów normom rynku a ponadto wzrost firm konkurencyjnych i zagwarantowanie znacznie wyższych standardów obsługi nabywcy dopuszczalne jest dzięki wykorzystaniu innowacyjności technologicznej nie tylko w wielkich korporacjach, ale także w średnich i niewielkich korporacjach.

Jeśli jeszcze w ciągu ostatnich dziesięciu lat poprzez „oprogramowanie dla przedsiębiorstw” kojarzono głównie program do księgowości a systemy zarządzania potencjałem firmy zarezerwowane zostały wyłącznie dla korporacji, o tyle na dzień dzisiejszy programami ERP posługują się już wręcz te małe firmy.

Znakomitym przykładem oprogramowania ERP dla średnich spółek jest program Comarch Optima. Znana na rynku korporacja Comarch proponuje obecnie 8 specjalistycznych modułów , które składają się na oprogramowanie ERP Optima. Nabywca może wyselekcjonować stosowny dla własnej firmy zestaw metod w zależności od swoich potrzeb. Jest zatem specjalistyczny moduł obsługi księgowości, działu pracowników i płac, obsługujący magazyny, handlu detalicznego i szeroko pojętej inwentaryzacji, sprzedaży on-line, wspomagający kooperację z klientem moduł CRM, obsługi analiz a także wszelkiego raportowania. Wyróżnić możemy profesjonalny moduł szczególnie przeznaczony dla biur rachunkowych zawierający księgowość, kadry a także pensje oraz automatyczny obieg aktów oraz tworzenie tych prostych analiz oraz specjalistyczny moduł obsługi przenośnej ułatwiający obsługiwanie spółki z każdego miejsca na Ziemi.

Niewątpliwie wielkim plusem proponowanego poprzez markę Comarch specjalistycznego oprogramowania jest możliwość sprawdzenia przez nabywcę poprzez okres sześćdziesięciu dni ERP Optima w zupełnej efektywności i model Optimy w wersji On-line dostępnej w zakresie świadczenia Comarch Cloud.

Autor: Program dla biur rachunkowych Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *