Światło te powinno być znakomicie rozproszone.

W naszych domach i mieszkaniach nie brakuje oczywiście niewielkich pokoi, które nieraz przytłaczają nas własną ciasnotą. Częstokroć nie czujemy się w nich za dobrze – często mamy złudzenie, że otaczające nas mury zaraz zaczną się zawalać, poprzez to jak najprędzej opuśćmy tak małe pomieszczenia i nie planujmy w nich już przebywać.

Gdybyśmy jednak odkryli, w jaki sposób oświetlić niewielkie pomieszczenia, udałoby się nam choć trochę rozjaśnić najciemniejszy korytarz czy bardzo ciasne pomieszczenie kuchenne. Odkryjmy te wartościowe triki i osobiście spróbujmy je wykorzystać w swoich wnętrzach. Jeżeli pomieszczenie posiada swoje okna, to przez nie może wpadać do niego ogromna dawka promieni słonecznych. Tych okien brakuje natomiast częstokroć w pomieszczeniach kuchennych i łazienkach.

Jaki żyrandol zakupić zatem do tych pomieszczeń, żeby osiągnąć dość znaczną liczbę dodatkowej powierzchni? Chyba najlepiej ten, który zagwarantuje nam dużą dozę światła. Światło w tego typu miejscach powinno być znakomicie rozproszone, ażeby bez najmniejszego problemu dotarło do wszystkich nawet tych najmniejszych zakamarków pokoju. Uważajmy też na to, aby w małych pokojach nie stosować bardzo ciemnych barw i masywnych, przytłaczających dodatków.

właściwie dobrane oświetlenie mieszkania oraz ogrodu sprawi, że pod kątem wizualnym nasza działka będzie wyglądać na o wiele większą. Skorzystajmy więc z tych cennych trików, podziwiając w późniejszym czasie efekty własnych poczynań.

Zobacz: Jak oświetlić ogród?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *