Taki stabilizator w zwykły sposób pozwala na kierowanie ruchem kamerki.

Przyszłościowy stabilizator obrazu lanparte gimbal zagwarantuje znakomitą stabilność obrazków a także filmów wykonanych telefonem komórkowym albo kamerą GoPro. Jest to gimbal, który daje pozwolenie na wmontowanie w jednym sprzęcie smartfona albo Gopro, z reguły gimbale są albo polecane do telefonów lub do Gopro. Lanparte Gimbal zapewnia jednolite ujęcia w każdorazowych okolicznościach, ustabilizując obraz w 3 osiach (lewo-prawo, góra-dół oraz rozchylanie na różne strony) dzięki skrupulatnym a także cichym silnikom bezszczotkowym, które szybko precyzują ruch aparatu.

Taki stabilizator w zwyczajny sposób pozwala na sterowanie ruchem kamery, zapobiega nieumyślnym oraz szybkim  szarpnięciom wykorzystując zwolniony manewr góra-dół oraz kontrolowany ruch lewo-prawo, kierując obiektyw dokładnie tam, gdzie chcemy. Ma on tryb inteligentnego wyważania a dodatkowo dokładnie regulowaną przeciwwagę, dzięki czemu będziemy mogli go używać z niewątpliwie każdym telefonem o przekątnej wyświetlacza do 5.5-6″ oraz kamerami GoPro Hero 3+/4. Stabilizator będzie gotowy do wykorzystania w ciągu niepełnej minuty, bez przymusu skomplikowanej konfiguracji. Ażeby robić filmy także nowymi kamerami GoPro 5 i GoPro sześćwystarczy tylko dodać niekonieczne mocowanie LanParte GCH-Go5. Gimbal niewątpliwie jest wyjątkowo łatwy jeśli rozchodzi się o obsługę, posiada tylko jeden przycisk wł. urządzenia a jego wykonana praca jest intuicyjna. Nie funkcjonuje w trybie odwróconym tzn. z kamerą u dołu a rękojeścią u góry. Ukrytą w funkcjonalnym, z gumy uchwycie baterii, bardzo łatwo zmienić, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk.

Naładowana bateria wystarcza nam do 3 godzin nieustannej pracy, u dołu ma wskaźnik LED informujący o stopniu naładowania. Całkowity ekwipunek jest lekki (niecałe 0,5kg) a także łatwy w obsługiwaniu, dobry zarówno do specjalistycznego wykorzystania, jak również do tworzenia niesamowitych pamiątek z familijnych eskapad.

Autor: lanparte gimbal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *