Właściwie każdy z nas ma w nim swój najbardziej umiłowany kąt.

Mieszkanie to nasz azyl, takie miejsce, gdzie czuć możemy się chronieni, odpoczywamy po trudnym dniu w pracy albo szkole. Każdy z nas ma w nim swój ulubiony kąt, w których przebywa najwięcej swojego czasu. Dla 1dnych to kuchnia, gdzie wykonujemy posiłki dla wszystkich domowników, inni wolą sypialnię, w której mogą się wyluzować lub zrobić sobie drzemkę. Z kolei jeszcze inni uwielbiają swój ogród, gdzie pośród pięknych kwiatów mogą przeczytać ulubioną książkę na hamaku.

By wnętrza były przytulne, warto zwrócić uwagę na światło pokoi, które potrafi nadać nowego charakteru ulubionym kątom. Jasny, adekwatnie doświetlony salon, pod kątem optycznym staje się dłuższy, chętniej spędzamy w nim czas, jesteśmy bardziej zrelaksowani. Bardzo dobre oświetlenie mieszkania, zarówno w środku, jak również na zewnątrz ma dużo plusów, z których przeważnie nie zdajemy sobie sprawy. Zewnętrzne lampy częstokroć potrafią ochronić nas przed złodziejami. Włamywacze częstokroć decydują się na te nieoświetlone obiekty, w pobliżu których nie łatwo ich zauważyć.

Jasne wnętrza natomiast dodadzą nam energii, której – szczególnie zimą, tak strasznie nam brakuje. Warto dbać także o światło ogrodu, który często jest naszą wizytówką wśród naszych sąsiadów czy przyjaciół. Szczególnie latem, w trakcie spędzania czasu z dobrymi przyjaciółmi oraz najbliższymi, umożliwi nam nie przejmować się zbliżającym zmierzchem. Wyśmienite światło domu i ogrodu to komfort, na który każdy może sobie pozwolić.

Więcej: http://azklinkier.pl/czarne-zyrandole-hitem-tego-sezonu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *